विश्वकपको उपाधी दावेदार स्पेनले घोषणा गर्यो टिम, मोराटा अाउट

254

काठमाडाैं,८ जेठ – आउँदो जुन १४ देखि रुसमा सुरु हुने विश्वकप फुटबल काे लागि उपाधी दावेदार मानिएको स्पेनले टोलीव घोषणाा गरेको छ । २०१० काे  विश्वकप उपाधी जितेको स्पेनले केही स्टार खेलाडी समावेश नगरी २३ जनाको टोली घोषणाा गरेको हो ।  यस्तो छ स्पेनको टिम :

गोलरक्षक : डेविड डी जिया, केपा अर्रिजाबालागा, पेपे रिइना

डिफेन्डर :जेराड पिके, जोर्डी अल्बा, नाचो मोनरियल,नाचो फर्नान्डेज, अल्भारो ओड्रिओजोला, , डानी कारवाहाल,  सर्जिओ रामोस, केसर एज्पिलिक्युटा

मिडफिल्डर : थिएगो एल्कानतारा, आन्द्रेस इनिएस्टा, सर्जिओ बास्क्वेट, इस्को,  डेविड सिल्भा,  साउल निगुएज, कोके

फरवार्डस् : मार्को एसेन्सिओ, लागो एस्पास, डिएगो कोस्टा, रोड्रिगो मोरिनो, लुकास भाज्क्वेज

तर स्पेनको   टिममा रियल मड्रिडबाट यहि सिजन चेल्सी गएका मोराटा भने परेनन् । उनले यो सिजनमा ११ गोल गरेका थिए । मोराटासँगै मार्कस एलोन्सो, सेस फाब्रिगास र हेक्टर बेलेरनी पनि टिममा परेका छैनन् । स्पेनले विश्वकप २०१८ मा अाफ्नो पहिलो खेल जुन १५ मा  पोर्चुगलसँग खेल्दैछ ।

Comments

comments