पार्लर तथा बुटिक उद्घाटन गर्न पुगे कला र हिमानी

225

इन्द्रेणी न्युज,काठमाडौं। सन् १९९६ बाट मोडलिङ सुरु गरेकी मोडलिङ, कोरियोग्राफी तथा आरजे भिजेको रुपमा चर्चित कला सुब्बा तथा सुन्दरी प्रतियोगिताहरुको कोरियोग्राफीमा चर्चित कोरियोग्राफर हिमानी सुब्बालेले चाबहिलमा संचालनमा आएको ‘ कोजी फेशन बुटिक एन्ड ब्युटी स्टुडियो’ को दोश्रो शाखाको शुभारम्भ गरेका छन् ।

बिगत १ दशक अगाडिदेखि सौन्दर्य व्यवसाय गर्दै आएकी कस्मेटोलोजिक डक्टर रेखा थापाले र डिजाईनर जमुना थापाले यो बुटिक तथा ब्युटी स्टुडियोको संचालनमा ल्याएका हुन् ।

कोजी ब्युटी सलोन एन्ड एकेडेमी संचालन गरेर सयौं महिलाहरुलाई कस्मेटोलोजिक एबं सौन्दर्य सेवा एबं ट्रेनिङ उपलब्ध गराउदै आएकी रेखाले फेशन डिजाईनर जमुनासंगको सहकार्यमा संचालनमा आएको हो । ६ बर्ष अगाडी बौद्धमा संचालित कोजी एकेडेमी पछी संचालनमा आएको यो उनको दोश्रो शाखा हो ।

स्किन कस्मेटोलोजिकको रुपबाट चर्चित रेखाले नयाँ शाखाले सौन्दर्य पारखीको मन जित्न सक्नेमा आशाबादी रहेको बताईन । ग्राहकहरुको सुबिधालाई ध्यानमा राखी बुटिक तथा स्टुडियो एकै ठाउँमा संचालन गरिएको डिजाईनर जमुना थापाले बताईन् । अहिले ओपनिङ डिस्काउन्ट रहेको पनि उनले बताईन् ।

Comments

comments