नेकपाको विरोधमा उत्रियो मुस्लिम समुदाय, उपराष्ट्रपतिदेखि प्रचण्ड र वामदेवसम्म फसे

66

काठमाडौं- सार्वजनिक विदा कटौती गर्दा आक्रोशित भएको मुस्लिम समुदायले नेकपाविरुद्ध आक्रोश पोखेका छन्। इस्लाम धर्मको पवित्र स्थल मक्का र मदिनाको दुरुपयोग गरेको भन्दै मुस्लिम समुदायको निशानामा उपराष्ट्रपति नन्दबहादुर पुनदेखि, प्रचण्ड र वामदेव गौतम परेका छन्।

प्रसंग तत्कालिन नेकपा एमालेको भातृ संगठन नेपाल मुस्लिम इत्तेहाद संघठनको इफ्तार कार्यक्रम । जुन कार्यक्रम अहिले निकै विवादित बनेको छ भने मुस्लिमहरु अत्यधिक आक्रोशित बनेका छन्।

गत सोमबार काठामाडौंमा सम्पन्न कार्यक्रममा वितरित मायाको चिनोमा इस्लाम धर्मको पवित्र स्थल मक्का र मदीनाको दुरुपयोग भएको भनी सामाजिक सन्जालमा चर्को विरोध भएको हो। संगठनले आयोजना गरेको इफ्तार कार्यक्रममा मक्का मदीनालाई प्लेटको पृष्टभुमिमा पारेर नेताहरुको फोटो राखिएको विषयलाई लिएर चौतर्फी विरोध भएको हो।

Comments

comments