नेपाली माउण्टेन बाइकर नारायणको प्रतियोगीताकै क्रममा ज्यान गयो

1050

काठमाडौँ । नेपाली माउण्टेन बाइकरको श्रीलंकामा प्रतियोगिताका क्रममा ज्यान गएको छ । श्रीलंकामा जारी अन्तरराष्ट्रिय प्रतियोगिता रम्बल इन द जंगलमा भाग लिन गएका नेपाली माउण्टेन बाइकर नारायण गोपाल महर्जनको विहीबार बेलुका महाबेली नदीमा खसेर ज्यान गएको हो ।

राजधानी कोलम्बोबाट ३० किलोमिटर दक्षिण–पूर्वमा रहेको कुदा ओया नदीमा खसृर ज्इान गएको र नदीमा डुबेका उनको शरीर प्रहरीले नजिकैको बाँधबाट उनको शव निकालेको हो ।

जुन ९ देखि १५ तारिखसम्म चल्ने ‘रम्बल इन जंगल’ साइकल रेसमा ३३ वर्षीय महर्जनसहित अजय पण्डित क्षेत्री र बुद्धि बहादुर तामाङले पनि सहभागिता जनाएको प्रतियोगीतमा परवासमा नेपाली माउण्टेन बाइकर नारायण गोपाल महर्जनको दुखद निधनले सारा नेपालीलाई मर्माहत बनाएको छ ।

प्रतियोगितामा नेपाल ,भारत, बेलायत लगायत ३९ देशका बाइकरहरुको सहभागिता थियो ।

Comments

comments