अाइसल्याण्ड विरुद्द मेस्सीले ह्याट्रिक गर्न सक्छन, कारण यस्ता छन्

86

काठमाडाैं, असार २ – गएराती स्पेनविरुद्दको खेलमा पोर्चुगलका स्टार खेलाडी क्रिष्टियानोले ह्याट्रिक गरेका छन् । रोनाल्डोको ह्यट्रिकपछि उनका प्रतिष्प्रधी अर्जेन्टिनाका लियोनल मेस्सीमाथी पनि दवाव परेकाे अन्तराष्ट्रिय सञ्चारमाध्यमले जनाएका छन् ।

तर अाज राती अाइसल्याण्डविरुद्दको खेलमा मेस्सीले पनि ह्याट्रिक गर्न सक्छन  । अर्जेन्टिना भन्दा निकै कमजोर मानिएको अाइसल्याण्ड विरुद्द ह्याट्रिक गर्ने अवसर मेस्सीसँग रहेको वेलायती पत्रीका द गार्जियनले जनाएको छ ।

मेस्सीले ह्याट्रिक गर्न सक्ने कारण

  • अर्जेन्टिनाको टिम अाइसल्याण्डको भन्दा धेरै बलियो छ, अाक्रामक पनि छ
  • मेस्सी जस्ता ठुला खेलाडी अाइसल्याण्डमा छैनन, मेस्सीलाइ रोक्ने खास खेलाडी छैनन
  • क्लवबाट राम्रो खेल्ने तर देशको लागि नखेल्ने अारोप मेस्सीलाइ यसपटक चिर्नैपर्ने छ
  • उनि यसपटक निकै फर्ममा छन र टिम पनि मिलेको छ

Comments

comments